The Hague Teleport is het perfecte uitgangspunt voor een bezoek aan het bruisende Den Haag. Het modern ingerichte hotel ligt onder andere in de buurt van Madurodam, het Binnenhof en interessante musea waaronder het Mauritshuis en het Haags Historisch Museum. Je kunt zowel met de auto de stad in als met het openbaar vervoer. Overdag rijdt er regelmatig een bus die voor het hotel vertrekt en je binnen 10 minuten naar het centrum van de stad brengt. De comfortabele kamers zijn voorzien van een flatscreentelevisie waarop jij naar je favoriete tv serie kijkt, een kitchenette, koffie- en theefaciliteiten en een fijne eigen badkamer. De gratis minibar is altijd goed gevuld met een aantal lekkere snacks en drankjes. Slaap jij liever op een hard of een zacht kussen? Aan jou de keuze. In het eigen restaurant Veggiesaurus geniet je van de lekkerste vega gerechten. Ook liggen er op loopafstand nog een hoop andere goede restaurants.
De kinderkortingen zijn reeds in de kamerprijs verwerkt.
Ja
Gratis
Vanaf 15:00 uur.
Tot 12:00 uur op de dag van vertrek.
Prijzen zijn exclusief toeristenbelasting en/of servicekosten à € 5.30 p.p.p.n. Deze dienen ter plaatse te worden voldaan.
De reserveringskosten bedragen € 19,95 voor het afhandelen van je boeking.
Op deze reis zijn de Algemene boekingsvoorwaarden van Bookit B.V. en de Algemene voorwaarden Thuiswinkel van toepassing.
Je boeking is pas definitief wanneer wij je betaling hebben ontvangen. Onder andere door de zeer lage actieprijs is het slechts in bepaalde gevallen mogelijk je boeking in een later stadium nog te wijzigen. Controleer daarom goed of alle ingevulde gegevens juist zijn. Wijzigingskosten die voortvloeien uit fouten zijn geheel voor rekening van de boeker en bedragen minimaal € 19,95 per wijziging. Het is in principe niet mogelijk om uw boeking nog, kosteloos, te annuleren zodra u van ons de bevestiging van uw boeking heeft ontvangen. Dit geldt ook als u gekozen heeft om het bedrag in termijnen aan ons te betalen. Indien u wilt annuleren kunt u contact opnemen met onze klantenservice en dan kunnen zij kijken tegen welke kosten u de boeking nog kunt annuleren.