Rimini is dé perfect locatie voor een zonvakantie. De badplaats ligt aan de oostkust van Italië en is een ideale bestemming als je helemaal tot rust wil komen. Geniet volop van zon, zee en strand! Vanuit het hotel ben je met een paar minuten lopen al op het strand van Rimini. Het strand is kilometers langs en op sommige plaatsen wel 100 meter breed. Neem een heerlijke duik of ga zonen op een strandbedje. Even geen zin om op het strand te zonnen? Struin dan lekker over de gezellige boulevard. Ook het centrum van Rimini biedt genoeg vertier. Zo vind je hier o.a. gezellige restaurants, leuke souvenirwinkeltjes, kledingzaken en bars. Voor de cultuurliefhebber is het oude centrum van de stad ook zeker een aanrader om te bezoeken. Rust uit op één van de pleinen of neem een versnapering op een terrasje. Waar je ook van houdt, Rimini biedt het allemaal!
Omboeken mogelijk tot uiterlijk 15 dagen voor aankomst
Hotel Ricchi is gelegene in Rimini in Italie. Het zandstrand van Rimini ligt op 250 meter van het hotel. Het hotel beschikt over een buitenzwembad met tuin en terras. Voor ontspanning kun je terecht in de fitnessruimte of in de hottube (tegen betaling). Iedere ochtend staat er een uitgebreid ontbijtbuffet voor je klaar. De kamers zijn voorzien van airconditioning, een flatscreen-tv en een kluisje. De badkamer is uitgerust met een douche en/of bad, een wastafel, een föhn en een toilet. Daarnaast maak je gratis gebruik van Wi-Fi in het hotel.
De marmeren monumentale brug Ponte di Tiberio ligt aan de oostelijke zijde. De Ponte di Tiberio werd al in de eerste eeuw gebouwd om een verbinding te maken over de Marecchia rivier.
Rimini beschikt over een strand van maar liefst 15 kilometer. Dit is een grote reden voor toeristen om naar de stad te komen. Tevens vind je hier vele, gezellige beachclubs.
Het Romeinse amfitheater in Rimini is helaas niet veel meer dan een ruïne. Ooit was het een kolossaal theater waar allerlei spelen, wedstrijden en bloederige gevechten plaatsvonden.
In het centrum van de stad, niet ver van de Arco d’Augusto, bevindt de poort Porta Montanara. Deze kleinere toegangspoort draagt ook wel de bijnaam ‘Sant’Andrea’.
Arco d’Augusto is vroeger gebouwd als stadspoort in opdracht van de Romeinse senaat en was bedoeld als toegangspoort tot de stad.
Plezier voor iedereen! Dit waterpark heeft vele attracties in meerdere gebieden die gemaakt zijn voor verschillende leeftijden. Eten? Geen probleem, er is een McDonald's.
Er is kinderkorting van toepassing.
Ja, o.b.v beschikbaarheid
€ 6,00 p.d.
Vanaf 14:00 uur.
Tot 10:00 uur op de dag van vertrek.
24-uursreceptie
Prijzen zijn inclusief toeristenbelasting en/of servicekosten
De reserveringskosten bedragen €19.95 voor het afhandelen van je boeking
Op deze reis zijn de Algemene boekingsvoorwaarden van Bookit B.V. en de Algemene voorwaarden Thuiswinkel van toepassing.
Je boeking is pas definitief wanneer wij je betaling hebben ontvangen. Onder andere door de zeer lage actieprijs is het slechts in bepaalde gevallen mogelijk je boeking in een later stadium nog te wijzigen. Controleer daarom goed of alle ingevulde gegevens juist zijn. Wijzigingskosten die voortvloeien uit fouten zijn geheel voor rekening van de boeker en bedragen minimaal € 19,95 per wijziging. Het is in principe niet mogelijk om uw boeking nog, kosteloos, te annuleren zodra u van ons de bevestiging van uw boeking heeft ontvangen. Dit geldt ook als u gekozen heeft om het bedrag in termijnen aan ons te betalen. Indien u wilt annuleren kunt u contact opnemen met onze klantenservice en dan kunnen zij kijken tegen welke kosten u de boeking nog kunt annuleren.