Staat het maken van een cruise ook op jouw bucketlist? Lees dan gauw verder! Tijdens deze gave 12-daagse cruise vaar je langs de mooiste bestemmingen die je gezien moet hebben. Je reist start in Barcelona. Vanuit hier meer je aan in verschillende prachtige steden waaronder Marseille, Malaga, Casablanca en nog veel meer! Tijdens je reis op zee ben je van alle luxe voorzien en heb je alle tijd om alles te zien en te doen op het schip. Je kijkt je ogen uit, het schip beschikt namelijk over maar liefst vijf restaurants! Daarnaast is er een passend aanbod aan entertainment en leuke activiteiten voor jong en oud! Neem plaats in de 4D-bioscoop, bij een show in het theater of geniet en avond in het casino. Ga shoppen bij de diverse boetieks of neem een duik in één van de drie zwembaden! Kortom, de Costa Favolosa biedt voor ieder wat wils!
Dag 1: aankomst luchthaven Barcelona, Spanje
Het schip vertrekt vandaag om 18.00
Vandaag kom je aan in Barcelona en reis je op eigen gelegenheid naar de haven, waar om 18.00 uur het schip zal vertrekken.
Dag 2: Marseille, Frankrijk
Het schip meert aan om 08.00 en vertrekt weer om 18.00
Marseille it is! Een schitterende plek aan de Côte d'Azur en zeker onmisbaar op jouw bucketlist. De stad en de omgeving zijn prachtig, maar worden vaak onderschat. Je hebt hier in ieder geval genoeg te doen! Waan je door de smalle steegjes, strijk neer op een uit het niets opdoemend terrasje of bewonder leuke kunstgalerijen en -ateliers die zich hier op straat bevinden.
Dag 3: Savona, Italië
Het schip meert aan om 09.00 en vertrekt weer om 16.30
Savona is een klein en pittoresk stadje met super vriendelijke inwoners. Ondanks dat het een klein stadje is, is er veel te zien in Savona. Savona heeft namelijk, net als vele andere Italiaanse steden, een grote geschiedenis en veel aanvaringen gehad met oorlog. Neem ook zeker een bezoekje aan de haven en plof neer op één van de terrassen voor een lekker hapje en een drankje!
Dag 4: Marseille, Frankrijk
Het schip meert aan om 09.00 en vertrekt weer om 17.00
Vandaag zal je nog een dag genieten van de mooie stad Marseille. Natuurlijk vraagt deze stad om een beetje cultuur snuiven. Wandel rond door de stad of huur een fiets. Bezoek de leuke wijk in het oosten, Cours Julien of de prachtige kerk in het westen, de Cathédrale de la Major. Een bezienswaardigheid dat je zeker niet mag missen is het MuCEM. Dit is een nieuwe, culturele hotspot in Marseille!
Dag 5: dag op zee
Om bij de volgende bestemming te komen zal je deze dag spenderen op zee. Gelukkig is er genoeg te doen op het schip en zal je je niet vervelen. Dit is de perfecte dag om te ontdekken wat het schip allemaal te bieden heeft.
Dag 6: Malaga, Spanje
Het schip meert aan om 08.00 en vertrekt weer om 19.00
Of je nu van kunst, cultuur of strand houdt, er is voor iedereen wat te doen in Malaga. Wist je dat in Malaga de zon 300 dagen per jaar schijnt? Grootste pluspunt is natuurlijk dat de stad aan zee ligt, dus het is er heerlijk toeven aan de stranden. Bovendien barst het er van de leuke tapastentjes, kleurrijke muurschilderingen en mooie bezienswaardigheden. In Malaga is geen ruimte voor verveling!
Dag 7: Cádiz, Spanje
Het schip meert aan om 08.00 en vertrekt weer om 18.00
Cádiz is een prachtige stad omgeven door water. Dwaal door de vele straatjes van het oude centrum en bezoek een museum. Ga lekker luieren op één van de heerlijke stranden of stap in de Hop on Hop of bus. Op de manier zie je alle mooie plekken in Cádiz.
Dag 8: Casablanca, Marokko
Het schip meert aan om 07.00 en vertrekt weer om 21.00
Vandaag heb je alle tijd om Casablanca te bewonderen. Het levendige Casablanca vind je in het Westen van Marokko. Casablanca betekend letterlijk: "het witte huis". Je zal in deze stad daarom ook vele witte gebouwen zien. De stad heeft vele mooie pareltjes die een bezoek waard zijn. Bezoek bijvoorbeeld die belangrijke Hassan II-Moskee, wandel voor de Boulevard de la Corniche of kijk je ogen uit in de oude Medina. Casablanca vormt een mix tussen het authentieke Marokko en het moderne westen.
Dag 9: Tanger, Marokko
Het schip meert aan om 09.00 en vertrekt weer om 18.00
Tanger ligt helemaal in het noorden van Marokko. Vanaf hier kan je met goed weer zelfs Spanje zien liggen! Tanger staat vooral bekend om lekker languit de genieten van het strand. Met modern aangelegde wandelpaden en dijken is het bovendien erg leuk om langs te wandelen en mensen te kijken.
Dag 10: dag op zee
Vandaag breng je weer een dagje door op zee. Lekker relaxen of actief bezig zijn? Het kan allemaal! Het schip is voorzien van maar liefst 4 zwembaden, 5 whirlpools en een grote Spa. Vervelen? Echt niet! In de avonduren zijn er shows in het Teatro Hortensia. Liever meezingen in pianobar Camelot? Dit kan tot in de late uurtjes!
Dag 11: Valencia, Spanje
Het schip meert aan om 08.00 en vertrekt de volgende dag weer om 18.00
Valencia is misschien wel een van de mooiste en leuke stad van Spanje. Waarom? De fijne authentieke sfeer, vele goede restaurantjes in combinatie met het warme weer en de ligging aan de Costa del Azahar. Het is een klassieke Spaanse stad van de sinaasappels, de paella en een prachtig historisch centrum. Bezoek de bekende bezienswaardigheden als Ciudad de las Artes y de las Ciencias, La Lonja en de Turia Tuinen.
Dag 12: Barcelona, Spanje
Het schip meert aan om 07.00 in Barcelona
Helaas zit vandaag je reis er alweer op. Na ontscheping ga je op eigen gelegenheid naar de luchthaven van Barcelona, vanwaar je vlucht zal vertrekken. Mocht je nog tijd overhebben, ga dan de stad nog even in. Bezoek beroemde gebouwen van Gaudí, geniet van de heerlijke stranden, prachtige cultuur en de gezellige boulevard en straatjes.
Om een goede indruk te krijgen van de Costa Favolosa, bekijk je de video hieronder:
Op deze reis zijn de ANVR reizigersvoorwaarden, SGR reizigersvoorwaarden, Aanvullende voorwaarden Travelcompany Holidays en de Algemene voorwaarden Thuiswinkel van toepassing.
De Costa Favolosa is sinds 2011 varend voor Costa Cruises. Het biedt plaats voor zo’n 3.800 passagiers. De Costa Favolosa heeft haar naam te danken aan het Italiaanse ‘fabuleus’ en haar inrichting is dan ook als in een sprookje en gotische stijl. Er zijn een aantal restaurants die zijn inbegrepen in de prijs, maar je kunt ook tegen een toeslag dineren in een specialiteiten restaurant, Club Favolosa. Met 4 zwembaden en 5 whirlpools kun je je vermaken op het dek, maar er is ook een 4D bioscoop, grote Spa en in de avonduren zijn er shows in het Teatro Hortensia. Liever meezingen in pianobar Camelot? Dit kan tot in de late uurtjes!
Let op! Per luchtvaartmaatschappij verschilt het gewicht dat je mag meenemen en de maximale afmetingen voor je handbagage. Controleer daarom altijd de actuele bagageregels bij de maatschappij waarmee je vliegt. Eventuele extra handbagage en/of ruimbagage kun je zelf bij de luchtvaartmaatschappij bijboeken na afgifte van de tickets. Klik hier voor de actuele informatie. Ga je met Ryanair vliegen, vergeet dan niet om online in te checken, inchecken op de luchthaven kost namelijk 55 EUR per persoon.
De volgende verplichte kosten zijn exclusief en dienen ter plaatse te worden voldaan:
Let op:
Let op!
Kijk voor de actuele voorzieningen, veiligheidsprocedures en coronamaatregelen op deze pagina.
De rederij kan verschillend beleid hanteren per vaargebied. De meeste rederijen hanteren een vaccinatie-eis, wat soms aangevuld wordt met een testverplichting (PCR/Antigeen) en/of mondkapjesbeleid. Deze vereisten kunnen te alle tijden veranderen. Raadpleeg daarom regelmatig de site van de rederij.
Je bent te allen tijde zelf verantwoordelijk voor de juiste informatie, documenten en andere verplichtingen naar de rederij toe.
De combinatie van reisdiensten die wordt aangeboden, is een pakketreis in de zin van Richtlijn (EU) 2015/2302. Bijgevolg kan je aanspraak maken op alle EU-rechten die voor pakketreizen gelden. Travelcompany Holidays is ten volle verantwoordelijk voor de goede uitvoering van de volledige pakketreis en beschikt ook over de wettelijke verplichte bescherming om je terug te betalen en, indien het vervoer is inbegrepen in de pakketreis, te repatriëren ingeval zij insolvent wordt. Meer informatie over basisrechten krachtens Richtlijn (EU) 2015/2302: klik hier
Vanaf 12:00 uur.
Tot 10:00 uur op de dag van vertrek.
24 uur per dag
Prijzen zijn inclusief toeristenbelasting en/of servicekosten
De reserveringskosten bedragen €19.95 voor het afhandelen van je boeking
Op deze reis zijn de ANVR reizigersvoorwaarden, SGR reizigersvoorwaarden, Aanvullende voorwaarden Travelcompany Holidays en de Algemene voorwaarden Thuiswinkel van toepassing.
Je boeking is pas definitief wanneer wij je betaling hebben ontvangen. Onder andere door de zeer lage actieprijs is het slechts in bepaalde gevallen mogelijk je boeking in een later stadium nog te wijzigen. Controleer daarom goed of alle ingevulde gegevens juist zijn. Wijzigingskosten die voortvloeien uit fouten zijn geheel voor rekening van de boeker en bedragen minimaal € 19,95 per wijziging. Het is in principe niet mogelijk om uw boeking nog, kosteloos, te annuleren zodra u van ons de bevestiging van uw boeking heeft ontvangen. Dit geldt ook als u gekozen heeft om het bedrag in termijnen aan ons te betalen. Indien u wilt annuleren kunt u contact opnemen met onze klantenservice en dan kunnen zij kijken tegen welke kosten u de boeking nog kunt annuleren.