Verblijf 3 dagen in Fletcher Hotel-Restaurant de Dikke van Dale, waar je verzekerd bent van een uniek en onbezorgd verblijf. Het karakteristieke hotel in Sluis dateert van het begin van de 20ste eeuw en was oorspronkelijk gebouwd als klooster. De omgeving leent zich uitstekend voor het maken van prachtige wandel- en fietstochten. Wil je er een dagje op uit? De Belgische steden Gent en Brugge zijn gemakkelijk te bereiken en zeker een bezoekje waard!
Buitenwallen van Sluis
Wanneer je in Sluis verblijft kan een wandeling langs de wallen van Sluis niet ontbreken! Van oorsprong waren de Wallen van Sluis een verdedigingsmuur en ligt er al 600 jaar. Maak een wandeling door het prachtige natuurgebied en kom helemaal tot rust.
Het Belfort van Sluis
Kom van alles te weten over de geschiedenis van Sluis. Het museum is gevestigd in het enige Belfort vesteging van Nederland. Dit is van oorsprong een middeleeuws, Vlaamse toren met klokken. Vergeet zeker niet om de toren te beklimmen en te genieten van prachtig uitzicht over de stad.
Fletcher Hotel-Restaurant de Dikke van Dale is gevestigd in een voormalig klooster uit de 20ste eeuw. Alle kamers van het hotel zijn standaard voorzien van een televisie, telefoon, kluisje en een eigen badkamer met bad en/of douche, toilet en föhn. Iedere ochtend kun je aanschuiven voor een goed ontbijtbuffet. Daarnaast heb je de mogelijkheid om in het sfeervolle restaurant à la carte te dineren en te lunchen. Het hotel beschikt tevens over een oergezellige Bar-Brasserie met leuke zitjes bij de open haard.