Zoek je de perfecte uitvalsbasis voor een uitje? Verblijf in het 4-sterren Van der Valk Hotel Sassenheim - Leiden. Het hotel is de ideale uitvalsbasis om er heerlijk op uit te gaan in de omgeving.
Huur een fiets of E-bike bij het hotel en fiets binnen een half uur naar Leiden. Ontdek winkels en culturele bezienswaardigheden zoals het Rijksmuseum van Oudheden, Museum Boerhave of Museum Volkenkunde.
Er is meer! De badplaatsen Noordwijk en Katwijk liggen dichtbij. Geniet van het strand of de Amsterdamse Waterleidingduinen. Voor attractieparkliefhebbers zijn er opties zoals Madurodam, Omniversum of Duinrell!
Door de centrale ligging van het hotel, vlakbij de A44 en 15 minuten lopen van het treinstation, ben je snel in Amsterdam, Haarlem of Den Haag.
In de omgeving van Van der Valk Hotel Sassenheim-Leiden is van alles te doen! Breng een bezoekje aan de historische stad Leiden, stap op de fiets of e-chopper en binnen een klein halfuurtje sta je al in de binnenstad. Een sloepentocht door het uitgerekte Kagerplassengebied, de gezellige badplaatsen Noordwijk en Katwijk of een bezoek aan Den Haag, Haarlem of Amsterdam zijn ook aanraders!
Geniet van ultiem comfort in de ruime, stijlvol ingerichte kamers van 4-sterren Van der Valk Hotel Sassenheim-Leiden. Ontspan op comfortabele boxspring bedden en regel de ideale temperatuur met klimaatbeheersing. Voor extra gemak zijn er een Nespresso apparaat, royale fauteuil en flatscreen televisie aanwezig. De luxe badkamer met ligbad, douche en toiletartikelen zorgt voor een aangenaam verblijf. Ontdek de culinaire verwennerij in Restaurant Nest met ontbijtbuffet en à la carte gerechten uit de open keuken. Voor heerlijke live-bereide sushi en oriëntaalse gerechten reserveer je bij OZZO Oriental Restobar, waar tevens verrukkelijke cocktails en gin-tonics wachten.
Een molen, heel normaal toch? Maar wat weet u eigenlijk van molens? Kom alles te weten in dit museum!
Dit museum exposeert vele kunstwerken die te maken hebben met de geschiedenis van de stad Leiden, of voorwerpen die gerelateerd zijn aan de stad, bijvoorbeeld schilderijen die geschilderd zijn door Leidse schilders.
Dit museum verzamelt, bewaard en bestudeerd dieren, planten en stenen. Tevens zijn er verschillende collecties en tentoonstellingen om te bezichtigen.
Maak een reis door Afrika, Amerika, Azië, China, Indonesië, Japan, de poolgebieden en Oceanië. Bewonder de magische voorwerpen, schitterende sieraden.
In het centrum van Leiden vind je gezellige winkels, cafés en restaurants. Shop in één van de langste winkelstraten van Nederland. Daarnaast beschikt de stad over een twaalftal musea.
Door de jaren heen is Noordwijk van vissersdorp tot bruisende kustplaats met internationale allure veranderd. het 13 km lange zandstrand, de sfeervolle boulevard, het oude centrum en de prachtige duinen en bossen vormen het decor van Noordwijk.
Ja, op aanvraag
Ja
Geen
Vanaf 16:00 uur.
Tot 11:00 uur op de dag van vertrek.
24 uur per dag
Prijzen zijn inclusief toeristenbelasting en/of servicekosten
De reserveringskosten bedragen €19.95 voor het afhandelen van je boeking
Op deze reis zijn de Algemene boekingsvoorwaarden van Bookit B.V. en de Algemene voorwaarden Thuiswinkel van toepassing.
Je boeking is pas definitief wanneer wij je betaling hebben ontvangen. Onder andere door de zeer lage actieprijs is het slechts in bepaalde gevallen mogelijk je boeking in een later stadium nog te wijzigen. Controleer daarom goed of alle ingevulde gegevens juist zijn. Wijzigingskosten die voortvloeien uit fouten zijn geheel voor rekening van de boeker en bedragen minimaal € 19,95 per wijziging. Het is in principe niet mogelijk om uw boeking nog, kosteloos, te annuleren zodra u van ons de bevestiging van uw boeking heeft ontvangen. Dit geldt ook als u gekozen heeft om het bedrag in termijnen aan ons te betalen. Indien u wilt annuleren kunt u contact opnemen met onze klantenservice en dan kunnen zij kijken tegen welke kosten u de boeking nog kunt annuleren.