Uniek overnachten in een voormalig douanekantoor uit 1905! Je verblijft 3 dagen in Hotel de Tolkamer. De omgeving van het hotel leent zich uitstekend voor prachtige wandel- en fietstochten. Liever een dagje uit? Ga dan naar Arnhem, Nijmegen, Oberhausen of bezoek net over de grens de gezellige stad Kleve. Tijdens dit arrangement geniet je van culinaire hoogtepunten. Zo staat er een heerlijke 3-gangenproeverij in restaurant Villa Copera in Spijk op het programma en een 4-gangendiner plus amuse in sterrenrestaurant 't Raedthuys in Duiven. Je kunt er zelfs voor kiezen om je vervoer te laten regelen d.m.v. een taxi, dat wordt pas echt genieten!
't Raedthuys (anno 1863) van Hans den Engelsen & Karina van der Kolk.
Op een prachtige locatie in het hart van Duiven, onder de rook van Arnhem wordt historie gecombineerd met een moderne uitstraling. Dit samenspel maakt de ambiance prettig en warm. 't Raedthuys is ook een plek waar culinaire creaties en hedendaagse kunst elkaar ontmoeten.
Chef de Cuisine Hans den Engelsen streeft naar gastronomische perfectie met enkel dagverse producten van de beste kwaliteit. Producten uit de regio zoals buffelyoghurt uit Zevenaar, maar ook de beste ingrediënten uit Spanje. Gastvrouw en sommelier Karina van der Kolk zorgt dat de wijn en de gerechten tot elkaar komen wat resulteert in een culinaire sensatie die de smaakpapillen zeker niet onberoerd laten.
Eten bij 't Raedthuys is werkelijk een culinair hoogtepunt.
In november 2013 heeft Hans den Engelsen een Michelin ster gekregen, die hij tot op de dag van vandaag heeft weten te behouden.
Hotel de Tolkamer biedt elegante kamers in boetiekstijl. Alle kamers zijn standaard voorzien van een flatscreen-tv, comfortabele bedden, een zithoek en een eigen badkamer met bad of douche. Je kunt gratis gebruik maken van Wi-Fi. Het hotel is gevestigd in Tolkamer, in een voormalig douanekantoor uit 1905.
Naast de vele bezienswaardigheden die Kleve te bieden heeft is het ook een fijne stad om te winkelen. In het hart van de stad ligt het winkelcentrum Neue Mitte. Je kunt door de gezellige winkelstraten wandelen of langs de Rijn fietsen.
Emmerich heeft een kilometer lange promenade waar je de schepen voorbij ziet komen. Aan de promenade zitten leuke cafés en restaurantjes.
Bezoek in 's-Heerenberg Kasteel Huis Bergh. Dit is één van de grootste kastelen van Nederland en stamt uit de 13e eeuw.
Groen, afwisselend en volop historie dat is Montferland. Ga op ontdekkingstocht en geniet van bijzondere uitkijkjes.
Deze bruisende stad heeft veel te bieden voor jong en oud. Urenlang winkelen in de binnenstad, lekker uitgaan of genieten van spectaculaire natuur in één van de vele stadsparken!
Nationaal Park de Hoge Veluwe is een natuurpark in de provincie Gelderland, gesticht in 1935. Het park biedt natuur, kunst en historie. Hierbij is het mogelijk om het landschap te ontdekken per fiets of te voet.
Nee
Ja
Geen
Vanaf 15:00 uur.
Tot 10:30 uur op de dag van vertrek.
Op afspraak
Prijzen zijn exclusief toeristenbelasting en/of servicekosten à € 1.90 p.p.p.n. Deze dienen ter plaatse te worden voldaan.
De reserveringskosten bedragen €19.95 voor het afhandelen van je boeking
Op deze reis zijn de Algemene boekingsvoorwaarden van Bookit B.V. en de Algemene voorwaarden Thuiswinkel van toepassing.
Je boeking is pas definitief wanneer wij je betaling hebben ontvangen. Onder andere door de zeer lage actieprijs is het slechts in bepaalde gevallen mogelijk je boeking in een later stadium nog te wijzigen. Controleer daarom goed of alle ingevulde gegevens juist zijn. Wijzigingskosten die voortvloeien uit fouten zijn geheel voor rekening van de boeker en bedragen minimaal € 19,95 per wijziging. Het is in principe niet mogelijk om uw boeking nog, kosteloos, te annuleren zodra u van ons de bevestiging van uw boeking heeft ontvangen. Dit geldt ook als u gekozen heeft om het bedrag in termijnen aan ons te betalen. Indien u wilt annuleren kunt u contact opnemen met onze klantenservice en dan kunnen zij kijken tegen welke kosten u de boeking nog kunt annuleren.